Mihrije Prapashtica ka nostalgji për këtë fotografi

  • 01 prill 2020 - 19:14
Mihrije Prapashtica ka nostalgji për këtë fotografi

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore Mihrije Prapashtica tash e sa vite vazhdon të jetë aktive në skenë si me projekte muzikore, poashtu edhe në dasma e ahengje familjare, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Tash në kohë karantine, këngëtarja i ka shpalosur fotografitë të ruajtuar në sirtar, derisa për njëren ka pasur më shumë nostalgji, andaj dhe e ka postuar në llogarinë e saj sociale, me mbishkrimin: Nostalgji...

Image

(Kosova Sot Online)