'Më fal oj Nanë' - ndër këngët më të bukura të Arta Bajramit

  • 01 prill 2020 - 21:19
'Më fal oj Nanë' - ndër këngët më të bukura të Arta Bajramit

E interpretuar para disa viteve, por shumë e pëlqyer edhe sot nga publiku shqiptar, vazhdon të jetë kënga kushtuar nënës, e kënduar me shumë emocion nga këngëtarja e njohur shqiptare Arta Bajrami, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Më fal oj Nanë", ka arritur më shumë se gjashtë milionë klikime, dhe ka marrë qindra komente pozitive nga fansat e këngëtares dhe ata që kanë kujtime për nënën.


(Kosova Sot Online)