Kjo është fotografia e preferuar për Dafina Zeqirin

  • 01 prill 2020 - 22:30
Kjo është fotografia e preferuar për Dafina Zeqirin

Këngëtarja e hitit "Një herë në jetë" Dafina Zeqiri,  ka treguar se cilën fotogtafi do ta zgjedhte ajo për pasaportë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Në këtë kohë karantine, ajo ka hapur arkivat e fotografive, dhe ka ndaluar te njëra që i ka lënë mbresa më shumë...

Të njejten edhe e ka publikuar duke thënë se do dëshironte ta kishte këtë fotografi në pasportë.

“Nëse do të mund të zgjedhja fotografinë e pasaportës time…”, ka shkruar Daffy.

Image

(Kosova Sot Online)