Cardi B shtrohet me urgjencë në spital, çfarë ka ndodhur me reperen?

  • 02 prill 2020 - 12:54
Cardi B shtrohet me urgjencë në spital, çfarë ka ndodhur me reperen?

Reperja e famshme, Cardi B ka zbuluar me anë të një fotoje se është shtruar me urgjencë në spital. Ajo shfaqej e shtrirë në shtratin e spitalit dhe tregoi se vuante nga dhimbja në stomak prej katër ditësh. “Sinqerisht, sepse kam pasur disa probleme vërtet të këqija në stomak për katër ditë, shkova në urgjencë mbrëmë. Tani po ndjehem më mirë, shpresoj se nesër nuk do të ndiej më dhimbje”.

Edhe pse bota është e mbërthyer nga pandemia e Koronavirusit, nuk mendohet se gjendja e Cardi B ka të bëjë me këtë situatë.

Image

(Kosova Sot Online)