Xhesika Ndoja tejet sek*i me ngjyrën e bardhë

  • 02 prill 2020 - 21:00
Xhesika Ndoja tejet sek*i me ngjyrën e bardhë

Xhesika Ndoja padyshim është njëra prej këngëtareve më të bukura shqiptare, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Ajo i kushton tejet rëndësi paraqitjeve të saja skenike, kjo vërehet në çdo fotografi të saj.

Së fundmi, ka publikuar një fotografi ku shfaqet e veshur me ngjyrë të bardhë dhe duket më bukur se kurrë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ë‍ë #quarentinehome @menelaos_photographer

A post shared by Xhesi (@xhesikandoja_official) on


(Kosova Sot Online)