Godet Zanfina: Unë kam qenë besnike ndaj gjarpërinjve...

  • 02 prill 2020 - 22:26
Godet Zanfina: Unë kam qenë besnike ndaj gjarpërinjve...

Edhe pse ka vite që nuk ka publikuar ndonjë këngë të re, këngëtarja e njohur Zanfina Ismaili, herë pas here është aktive me postime në llogarinë e saj sociale, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Duke i respektuar rregullat, ajo ka vënë maskën dhe dorëzat për t'u mbrojtur nga koronavirusi dhe ka dalur në qytet për tu furnziuar me disa artikuj ushqimor.

Ndërkohë në një fotografi të realizuar, këngëtarja ka shkruar: Unë kam qenë besnike ndaj gjarpërinjve, është e vështirë të më bësh përshtypje...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I’ve been loyal to snakes,it’s hard to impress me

A post shared by ë ë. (@zanfina.ismaili) on


(Kosova Sot Online)