Me këtë pozë s*ksi, Luana tregon vendin ku do të donte të ishte karantinuar

  • 06 prill 2020 - 11:56
Me këtë pozë s*ksi, Luana tregon vendin ku do të donte të ishte karantinuar

Emergjenca Covid-19 i ka mbyllur të gjithë në shtëpi, ndaj çdokush ka gjetur kohë të merret me veten, me personat e dashur, t’i përkushtohet një pasioni apo thjesht të rikujtojë kohët e bukura që ka kaluar.

Duket se nostalgjike është bërë edhe moderatorja Luana Vjollca, e cila ka hapur arkivat dhe kujton kohët kur gjithçka ishte në rregull dhe ajo shijonte e qetë pushimet e saj.

Luana ka pyetur ndjekësit se në cilin vend do të dëshironin të ishin tashmë që jemi në izolim, ndërsa përgjigjen e kësaj pyetje e ka dhënë edhe vetë.

Ajo ka publikuar në Instagram një foto seksi ku shfaqet me bikini në mes të plazhit, në qetësi të plotë larg zhurmave të qytetit.

Duket se për Luanën ky do të ishte vendi ideal për t’u izoluar.

“Përgjigjia e postimit tim të fundit”- shkruan moderatorja në foton e saj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

answer to my last post

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

(Kosova Sot Online)