Adelina&Vali më të lumtur se kurrë - Uliksi feston ditëlindjen

  • 07 prill 2020 - 20:12
Adelina&Vali më të lumtur se kurrë - Uliksi feston ditëlindjen

Diva e muzikës shqipe Adelina Ismaili dhe biznismeni Val Krasniqi përbëjnë binomin e çifti ideal dhe shumë të dashur nga publiku shqiptar, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Dita e Martë ka aguar më e lumtur se kurrë më parë, pasi pikërisht sot djali i tyre Uliksi feston ditëlindjen e tretë, andaj gëzimi dhe hareja nuk ka si të mungojë.

Gëzuar ditëlindjen... Të dua më shumë se gjithçka në këtë botë e ka uruar Vali.

Image

Përveç prindëve dhe miqve të çiftit, Uliksin e vogël e ka uruar edhe tezja e tij e dashur, këngëtarja e njohur Zanfina Ismaili, e cila përmes një postimi ka shkruar: "Urime ditëlindja nip, t'dojmë më shumë se gjithçka.

Image

Ne i urojmë Uliksit jetë të gjatë e të lumtur pranë prindërve të tij...

Derisa nuk ka munguar as urimi i tezes Emë për nipin e saj të dashur Uliks...

Image

(Kosova Sot Online)