Interpretim mbreslënës nga Elina Duni: 'Ka një mot e gjysëm viti'

  • 08 prill 2020 - 21:35
Interpretim mbreslënës nga Elina Duni: 'Ka një mot e gjysëm viti'

Elina Duni është këngëtare dhe kompozitore e njohur e  xhazit shqiptar, e cila veçohet për interpretimet e saja unike në çdo skenë ku përformon, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Ne sot kemi përzgjedhur këngën "Ka një mot e gjysëm viti", të cilën Elina e sjell në variantin e saj origjinal që u pëlqye shumë nga publiku shqiptar por jo vetëm.

(Kosova Sot Online)