Lady Gaga e ka bë njetë me u martu

  • 08 prill 2020 - 19:37
Lady Gaga e ka bë njetë me u martu

Lady Gaga ka treguar në një intervistë të fundit se mezi pret që të martohet dhe të krijojë familje pritet ta bëjë këtë me Michael Polansky. “Po shikoj të bëhem mami”.

Lady Gaga mezi pret që të martohet dhe të këtë fëmijë.

Image

Këngëtarja e hitit “Stupid Love” kohëve të findit kishte filluar një lidhje para pandemisë me Michael Polansky, kurse tani 34 vjeçarja ka thënë për revistën InStyle se do të martohet dhe të krijojë familjen e saj që është qëllimi i saj kryesor.

Pasi që e ka bërë martesën si qëllimin e saj kryesor në jetë, ajo ka shtuar: Dua të them se do të gëzohesha që të kem fëmijë. Po shikoj që të bëhem mami”.

“Martesë. Më shumë muzikë, më shumë para për bamirësi për ‘Born This Way Foundation’ (një organizatë joqeveritare e dedikuar për fuqizimin e rinisë, shëndetit mental dhe fizik)”, ka thën thënë Gaga për revistën Instyle që do të lansohet në maj. 

Image

(Kosova Sot Online)