Arilena shijon natyrën në ditë pandemie

  • 09 prill 2020 - 08:44
Arilena shijon natyrën në ditë pandemie

Këngëtarja Arilena Ara mund të cilësohet si e pa fat

Pavarësisht se ajo ende mund të paraqitet në Eurosong, mbajtja e të cilit është shtyrë, kjo ka bërë që këngëtarja të jetë e vetizoluar në shtëpinë e saj.

Krijuesja e hitit “Shaj”, këngë që ia soli fitoren në Festivalin e Këngës në Radio Televizionin Shqiptar (RTSH).

Arilena madje e kishte përpunuar këtë këngë edhe në gjuhën angleze dhe pritet që ta këndojë në këtë version, momentin kur të vendoset të mbahet edicioni i radhës i festivalit më të madh të këngës në Europë. 

(Kosova Sot Online)