Tayna publikon foto nga karantina, nuk do ta besoni si duket ajo!

  • 09 prill 2020 - 13:42
Tayna publikon foto nga karantina, nuk do ta besoni si duket ajo!

Tayna është këngëtarja që po bën bujë në muzikën shqiptare.

Ajo është shumë aktive me postime në rrjete sociale sidomos në këtë kohë kur ëstë izoluar në shtëpi për shkak të përhapjes së koronavirusit.

Ajo në Instastory ka hedhur një fotografi ku me ndjekësit ka ndarë foto nga përditshmëria e saj.

Tayna me pak grim dhe me veshje të thjesht duket shumë e bukur.

Image

(Kosova Sot Online)