‘Bëmë baba të të ngjaj’/Djali i Arnold Shwarzenegger e dëshmon se është kopja e të atit

  • 09 prill 2020 - 15:51
‘Bëmë baba të të ngjaj’/Djali i Arnold Shwarzenegger e dëshmon se është kopja e të atit

Ai është djali i bodybuilder-it profesionist që u kthye në yll filmash, të famshmit Arnold Schwarzenegger.

I lindur nga një marrëdhënie mes yllit të Terminatorit me pastruesen e tij Mildred, Joseph Baena, tashmë 22 vjeç, provoi se është kopja e të atit.

Ditën e djeshme, djali i 72 vjeçarit, postoi në Instagram foto të tijat, ku bie në sy fiziku i tij tejet muskulor.

‘Koha perfekte pë të praktikuar disa poza’, shkroi modeli i fitnesit nën foto.

Ai shihej duke nxjerrë në pah muskujt e tij të fuqishëm të shpinës dhe bicepsin e fryrë.

(Kosova Sot Online)