Nikka do t'ju mahnitë me këtë fotografi

  • 09 prill 2020 - 19:05
Nikka do t'ju mahnitë me këtë fotografi

Absulutisht është rep artistja më origjinale e skenës, e cila e ruan stilin e muzikës që interpreton dhe nuk interferohet nga koleget e saja shqiptare të kësaj rryme, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

E krahas muzikës, Nika veçohet edhe për stilin e saj, këtë na vërteton edhe me fotografinë e fundit, ku ajo i ka mahnitur të gjithë me paraqitjen.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by NIKKA (@nikka.official) on

(Kosova Sot Online)