2Ton ka një porosi: Mos harroni të buzëqeshni

  • 10 prill 2020 - 08:29
2Ton ka një porosi: Mos harroni të buzëqeshni

Reperi kosovar 2Ton ashtu si tërë artistët tjerë po vazhdon kalimin e ditëve i vetizoluar.

Por, këngëtari përpos një porosie që ka lënë sot për fansat e tij ai ka paralajmëruar edhe një këngë të re.

“Mos harroni të buzëqeshni”, ka qenë porosia e 2 Ton.

Reperi nga Ferizaji po ashtu ka paralajmëruar se nuk do ti harron fansat e tij dhe së shpejti do të sjell një këngë të re, e cila quhet “T’fala”. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Don‘t forget to smile

A post shared by 2 Ton (@2tonofficial) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

T’fala ë Soon... Beat : @nego_aye @metromusic_official

A post shared by 2 Ton (@2tonofficial) on

(Kosova Sot Online)