Kështu dukej Remzia para 20 viteve

  • 10 prill 2020 - 10:52
Kështu dukej Remzia para 20 viteve

Është një nga këngëtaret më të njohura të skenës.

Remzie Osmani karrierën e ka nisur që kur ishte e vogël, duke bërë kështu që ajo të rritet bashkë me publikun e saj.

Ajo ka ndjekur ‘trendin’ e kolegëve të saj të ndajë imazhe nga arkivi i fotografive, në këtë kohë pandemie kur gjërat që mund të bëjmë janë të kufizuara.

Remzija ka publikuar një foto të bërë 20 vite më parë, dhe përveç stilit të flokëve nuk mund të shohim shumë dallime nga dita e sotme tek këngëtarja.

(Kosova Sot Online)