Jonida feston ditëlindjen me barkun e rrumbullakosur

  • 10 prill 2020 - 14:07
Jonida feston ditëlindjen me barkun e rrumbullakosur

Jonida Vokshi pret ditëlindjen me barkun e rrumbullakosur: Po numëroj ditët.

Jonida Vokshi feston sot ditëlindjen e 34 dhe ky vit e ka pritur më bukur se kurrë.

Me një foto ku moderatorja duket mjaft bukur në fustanin blu pas trupit dhe barkun e rrumbullakosur, Jonida shkruan në Instagram:

“Ne 34 vite të festuara,sot është më i lumturi për mua,pavarësisht situates.Zoti mëka bere dhuratën më te bukur në jetë,ty e vogla ime, qe po numeroj ditët për te të pare fytyren e për te të ndjerë aromën”.

(Kosova Sot Online)