Demi nuk i lë ndjekësit e izoluar në karantinë të vuajnë, modelja i vë ‘flakën’ rrjetit, pozon topless dhe me tanga

  • 10 prill 2020 - 15:24
Demi nuk i lë ndjekësit e izoluar në karantinë të vuajnë, modelja i vë ‘flakën’ rrjetit, pozon topless dhe me tanga

Demi Rose di sesi ti bëjnë fansat e saj të ndihem mirë ndërsa po qëndrojnë të izoluar në shtëpi.

Modelja  nuk i ka lënë të vuajnë duke postuar në rrjetet sociale foto që nuk lënë vend për imagjinatën.

Demi publikoi imazhe ndërsa vë në plan të parë të pasmet e saj e veshur me tanga dhe mbulon gjoksin e duar duke i vënë “flakën” rrjeteve sociale.

Ajo duket shumë seksi dhe provokuese në pozat e reja ku ekspozon format bombastike trupore.

(Kosova Sot Online)