‘Eksperimentet në karantinë’, Dua Lipa bën një ndryshim në pamje

  • 17 prill 2020 - 00:01
‘Eksperimentet në karantinë’, Dua Lipa bën një ndryshim në pamje

Dua Lipa ka vendosur që t’i bëjë flokët rozë.

Gjatë këtyre ditëve të izolimit, këngëtarja Dua Lipa ka treguar se po provon disa gjëra të reja.

Me anë të një postimi, artistja bëri të ditur ndryshimin që ka bërë në pamje, e që ngjyrosi flokët në rozë.

Ajo madje publikoi fotografi, në të cilat shfaqi partnerin e saj, Anwar Hadid duke ia ngjyrosur flokët asaj.

“???? Ditarët e karantinës???? -eksperimenti i kësaj jave … flokët rozë”, ka shkruar ndër të tjera ajo.

Po ashtu, ajo tregoi se këto ditë po argëtohet me lojëra, ka bërë edhe stërvitje të mëngjesit si dhe ka vazhduar promovimin e albumit nga shtëpia.

Për këtë të fundit ,falënderoi gazetarët që kanë qenë të durueshëm me të, në përpjekjet e saj për t’u mësuar me përdorimin e teknologjisë.

(Kosova Sot Online)