E mbajti të fshehtë shtatzëninë, këngëtarja shqiptare ndan momentet nga pritja e ëmbël

  • 20 prill 2020 - 12:44
E mbajti të fshehtë shtatzëninë, këngëtarja shqiptare ndan momentet nga pritja e ëmbël

Këngëtarja e njohur, Yllka Kuqi, është bërë nënë e një vajze pak kohë më parë. Ajo e ka mbajtur periudhën e shtatzënisë mjaft të fshehtë, edhe pse thashethemet kanë qarkulluar. Së fundmi Yllka ka vendosur të ndajë momentet nga pritja e ëmbël.

Nga 2 deri 9 muaj, Kuqi i ka shpërndarë imazhet në Instagram. Kujtojmë se Yllka dhe bashkëshorti i saj kanë vendosur ta quajnë vajzën Luiza.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ë Cili është muaji juaj i preferuar ë? / which is your favorite month ë? Zgjedhni ë

A post shared by Yllka Kuqi Artist (@yllkakuqi) on

(Kosova Sot Online)