Baba për herë të tretë në moshën 71-vjeçare, partnerja e aktorit të famshëm sjell në jetë një djalë

  • 23 prill 2020 - 14:42
Baba për herë të tretë në moshën 71-vjeçare, partnerja e aktorit të famshëm sjell në jetë një djalë

Aktori i njohur, Richard Gere dhe partnerja e tij, 37-vjeçarja Alejandra Silva janë bërë prindër për herë të dytë. Sipas revistës spanjolle “Hola!”, dyshja është bërë me djalë.

Ato janë njohur në 2014 dhe janëmartuar në vitin 2018, ndërsa pak muaj më pas Alejandra mbeti shtatzënë me djalin e parë, Aleksandër.

Kujtojmë se nga martesa e mëparshme, aktori ka edhe një djalë 20-vjeçar Homer me ish-gruan Carey Lowell.

(Kosova Sot Online)