Ronela kthehet në një prej vendeve më të dashura për të

  • 29 prill 2020 - 15:31
Ronela kthehet në një prej vendeve më të dashura për të

Ronela Hajati është kthyer në studio muzikore.

Ronela Hajati këto ditë të izolimit nga pandemia, po i kalon e mbyllur në shtëpi.

Por, këngëtarja nuk e ka harruar ‘dashurinë e parë’, muzikën, andaj është rikthyer në studio për të punuar këngët e reja.

Ajo ka ndarë me ndjekësit një fotografi të shkrepur në studio muzikore, ku tregoi se shkoi në një prej vendeve më të dashura për të.

“Më në fund muzikë”, ka shkruar artistja, duke lënë të kuptohet që së shpejti publikon një projekt të ri.

Kujtojmë se “Gënjeshtar” dhe “Pare” janë dy projektet e fundit të Ronela Hajatit.

(Kosova Sot Online)