Genta publikon imazhe të reja nga fotosesioni që realizoi muaj më parë

  • 30 prill 2020 - 20:20
Genta publikon imazhe të reja nga fotosesioni që realizoi muaj më parë

Genta solli imazhe të papublikuara nga seti fotografik që realizoi vitin e kaluar.

Genta Ismajli hapi arkivat e fotografive dhe publikoi imazhe të cilat i ka realizuar kohë më parë.

Në fotosesion, artistja shfaqet e veshur e tëra në të zeza, ndërsa në një prej atyre fotografive tregoi të brendshmet, duke larguar xhaketën.

Këngëtarja në këtë kohë pandemie po qëndron e izoluar me të dashurin në Zvicër, nga ku nuk i harron fotografitë për fansat e saj.

Genta kishte planifikuar rikthimin me një projekt në bashkëpunim me një artist turk, por koronavirusi duket se ia prishi planet asaj. 

(Kosova Sot Online)