Dua Lipa shfaqet me stil unik

  • 30 prill 2020 - 22:35
Dua Lipa shfaqet me stil unik

Dua Lipa po arrin majat e sukseseve botërore me muzikën e saj, por ylli kosovar konsiderohet edhe si një prej femrave më joshëse në botë.

23 vjeçarja ka linja të përkryera, trup shtatgjatë dhe të formësuar, teksa komentohet edhe për stilin e saj.

Ajo në secilën paraqitje vjen unik dhe me shumë shije teksa shpesh është në hap me trendët e reja të modës.

Në një imazh që ka postuar se fundi, këngëtarja e famshme e veshur e tëra në të zeza, ulur mbi një karrige duke në formë të mirë dhe tejet atraktive.

Dua po shijon suksesin  e albumit të saj më të ri “Future Nostalgia”.

(Kosova Sot Online)