Sia publikon hitin e ri me tekst të këngëtares shqiptare dhe kjo po që ishte surprizë!

  • 02 maj 2020 - 16:19
Sia publikon hitin e ri me tekst të këngëtares shqiptare dhe kjo po që ishte surprizë!

Sia sapo ka publikuar këngën e saj të re, “Saved My Life” e cila është me klip të xhiruar në kushte karantine!

Por surpriza e këngës së re është tekstshkruesja shqiptare. Mediat shkruajnë se Dua Lipa ka shkruar tekstin në bashkëpunim dhe është super.

Debutimi i Duas si tekstshkruese nën emrin e njohur ndërkombëtarisht të Sia-s, pritet të ketë sukses po aq të madh.

Kënga është e publikuar në YouTube, dhe teksti është vërtet i paparë. Klipi sigurisht paraqet Sia-n me fytyrën e saj të fshehur pas nja ambazhuri.

Sia përfermoi për herë të parë gjatë pandemisë në programin COVID is No Joke Live.

Eventi përfshinte një sërë komedish dhe mesazhe të ndjera nga zemra për të ndihmuar në mbledhjen e fondeve kundër COVID-19.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

on the days we got so spoilt with sunshine

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

(Kosova Sot Online)