Kidës për pak sa nuk i del gjoksi jashtë

  • 02 maj 2020 - 22:48
Kidës për pak sa nuk i del gjoksi jashtë

Kanë kaluar më shumë se tre muaj që nga publikimi i këngës së fundit nga Kida, por këngëtarja dha lajmin e shumëpritur për fansat.

Ajo para disa minutave ka publikuar një fotografi ku shfaqet me një këmishë të verdhë të pa mbërthyer, dhe pran imazhit kishte shkruar “Kjo nuk është ‘paranoj’ qëndroni të informuar, faleminderit për pritjen”.

Kujtojmë se projekti i saj i fundit titullohet ‘Moti’, dhe është pëlqyer jashtëzakonisht nga publiku, ajo arriti mbi 9 milionë klikime në Youtube me këtë këngë. 

Image

(Kosova Sot Online)