Mamaja e motrave Kardashian i befason të gjithë më foton kur ishte e re

  • 11 maj 2020 - 22:41
Mamaja e motrave Kardashian i befason të gjithë më foton kur ishte e re

Mamaja e motrave Kardashian, Kris Jenner ka qenë në rini një miks i dy vajzave të saj Kylie dhe Kendall.

Ngjashmëria me modelet bukuroshe pritej, por fansat e miliarderes 22-vjeçare kanë mbetur pa fjalë kur kjo e fundit publikoi foton bardhë e zi të 64-vjeçares.

“Një legjendë,” shkruan Kylie në postimin e bërë në ditën e nënës.

(Kosova Sot Online)