‘Photoshop’ apo e vërtetë? Fansat i bën lëmsh një foto e vetme e Kylie Jenner

  • 15 maj 2020 - 19:12
‘Photoshop’ apo e vërtetë? Fansat i bën lëmsh një foto e vetme e Kylie Jenner

Një foto e vetme e miliarderes së njohur, Kylie Jenner ka ngjallur mjaft diskutime në rrjet.

22-vjeçarja ka ndarë me ndjekësit pozën e saj të patentës megjithatë ata kanë lënë menjëherë një sërë komentesh duke theksuar se Jenner e kishte modifikuar foton tek ku dokument.

Kylie e ka ndarë dhe në muajin dhjetor të njëjtën fotografi ndaj dhe fansat kanë bërë krahasimin e të dyja fotove.

Kujtojmë se kjo nuk është hera e parë që ndjekësit akuzojnë Jenner dhe të gjithë anëtarët e saj për përdorimin e ‘photoshop’ në pozat e tyre.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ë

A post shared by Kylie ë (@kyliejenner) on

(Kosova Sot Online)