Vjehrra ka fjalët më të bukura për Arianën për ditëlindje

  • 18 maj 2020 - 20:48
 Vjehrra ka fjalët më të bukura për Arianën për ditëlindje

Gruaja e Ermal Fejzullahut, Ariana, sot feston ditëlinjden.

Në këtë ditë ajo mori urime të shumta nga familjarë, miq e ndjekës.

Ariana mori edhe një urim tejet të veçantë nga vjehrra e saj, Nera. Nëna e Ermalit ka zgjedhur fjalët më të bukura për ta uruar renë.

“Ariana! Zoti të dhëntë shëndet e lumturi pa limit ashtu si të ka dhënë bukurinë dhe plot dashni“, ka shkruar Nera.

(Kosova Sot Online)