Ronela Hajati u rrëfen fansave ëndrrat e saj të parealizuara

  • 19 maj 2020 - 19:24
Ronela Hajati u rrëfen fansave ëndrrat e saj të parealizuara

Artistja i ka mbajtur fansat të informuar për të rejat rreth saj, me anë të postimeve që sjell në rrjetet sociale.

Së fundi, këngëtarja iu përgjigj pyetjeve të fansave që donin të dinin më shumë rreth saj dhe një ndër ta e pyeti se cila është ëndrra e saj që nuk i është bërë ende realitet.

“Këtë punën e internacionales, po s’besoj se do bëhet më tani…”, ishte përgjigjja e Ronelës për ndjekësit e saj.

(Kosova Sot Online)