Gili Berani feston ditëlindjen më në formë se asnjëherë

  • 21 maj 2020 - 09:58
Gili Berani feston ditëlindjen më në formë se asnjëherë

Sot për këngëtaren e mirënjohur Gili Berani është ditë feste, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Pikërisht sot këngëtarja feston ditëlindjen dhe mbush plotë 54 pranvera, me këtë rast i urojmë shëndet e gjitha të mirat në jetë...

E pavarësisht viteve ajo vazhdon të duket tejet në formë, dhe shumë e dashur nga publiku shqiptar.

Image

Gili ka një karrierë shumë të bujshme në skenën e muzikore, debutimin e saj në muzikë e bëri rreth viteve 80', për të mos ndaluar asnjëherë deri më tani numëron shumë këngë, albume e koncerte...

Ajo është e martuar me tekstshkruesin Ilir Berani dhe kanë dy fëmijë: Robertin dhe Redonin.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sot ditëlindja imeë

A post shared by GILI Official profile (@gili.official) on

Image
Image

(Kosova Sot Online)