Demi Lovato skena të 'nxehëta' me të dashurin

  • 22 maj 2020 - 08:10
Demi Lovato skena të 'nxehëta' me të dashurin

Këngëtarja 27-vjeçare e “Sorry Not Sorry” postoi fotografi të reja të lezetshme me të dashurin e saj Max Ehrich në Instagram të saj të enjten (21 maj).

Në njërën fotografi, çifti bukurosh mund të shihet duke u puthur, dhe në një tjetër, me dy qentë e tyre Batman dhe Ella .

Në fillim të këtij muaji, Demi ndau disa video të çiftit duke u përkëdhelur  ku edhe e falënderoi që qëndroi me të gjatë karantinës.

Ata gjithashtu bënë debutimin e tyre në Instagram pasi ngarkuan një videoklip të tyre duke kërcyer dhe puthur , i cili u përdor për videoklipin muzikor të Ariana Grande dhe Justin Bieber.

Image

(Kosova Sot Online)