Kylie Jenner thekson format e përkryera në bikini

  • 22 maj 2020 - 17:27
Kylie Jenner thekson format e përkryera në bikini

Kylie Jenner duket tërheqëse në fotot e fundit.

Kylie Jenner ka reklamuar sërish asetet e trupore në një foto të publikuar në Instagram orë më parë, ku ajo shfaqet në bikini të bardha.

Këto foto u lansuan  menjëherë pasi Drake i kërkoi falje miliarderes më të re në botë, për shkak se e quajti atë “një pjesë rezervë” në duetin me Future.

Ndryshe, javët e fundit është spekuluar shumë se Kylie është rikthyer sërish me Travisin, dhe këto zëra u bënë edhe më të besueshme ku bukuroshja pozon nga karantina me reperin.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

in love with a fantasy ë

A post shared by Kylie ë (@kyliejenner) on

(Kosova Sot Online)