Është një ndër personat më të njohur të ekranit ? E gjeni dot se kush mund të jetë?!

  • 23 maj 2020 - 10:37
Është një ndër personat më të njohur të ekranit ? E gjeni dot se kush mund të jetë?!

Në këtë foto është një nga këngëtaret që ka sjell projekte muzikore që pëlqehen shumë për publikun shqiptar. Ajo vazhdimishtë publikon këngë në zhanrin popullor dhe ka një zë tepër të vecantë.

Sa për dijeni bëhet fjalë për këngëtaren Shyrhrete Behluli.

Shyhretja ka treguar në intervistat e saj se karrierën e ka nisur që 16 vjece dhe meqë gjithnjë ka kënduar këngë patriotike.

Prej vitesh martesë Shyhretja dhe bashkeshorti saj kanë tri vajza dhe dy djemë.

Image

(Kosova Sot Online)