Harron kritikat, Kylie Jenner vjen “përvëluese” në bikini nga oborri i shtëpisë

  • 23 maj 2020 - 10:43
Harron kritikat, Kylie Jenner vjen “përvëluese” në bikini nga oborri i shtëpisë

Vetëm pak javë më parë ndjekësit në Instagram e bën për “pesë pare” për përdorimin e tepruar të photoshop-it.

Por, kjo nuk e ka ndaluar Kylie Jenner që të sjell poza të reja në bikini nga oborri i shtëpisë së saj.

22 vjeçarja erdhi veshur vetëm në rroba banje me ngjyrë të gjelbër neoni duke vënë në pah pikat e saj të forta.

Miliarderja më e re në botë e cila po vazhdon izolimin në shtëpinë e saj në Kaliforni dukej joshëse dhe në formë të përkryer.

Kujtomë që Kylie është nënë beqare e një vajze të cilës ia kushton pjesën më të madhe të kohës.

(Kosova Sot Online)