Linda Halimi këshillon të angazhoheni shumë për të arritur atë që dëshironi

  • 23 maj 2020 - 11:30
Linda Halimi këshillon të angazhoheni shumë për të arritur atë që dëshironi

Linda Halimi është dëshmi se mund të arrini gjithçka që dëshironi nëse keni dëshirë dhe vullnet të madh për ta bërë.

Këngëtarja është e njohur për transformimin e madh që ka bërë në dukjen dhe format e saja trupore, dhe e gjitha kjo falë përkushtimit të madh.

Ajo tash me krenari shpërndan imazhe në rrjetet sociale duke vënë në plan të parë linjat e saja trupore për të cilat ia kanë lakmi.

Dhe për të arritur diçka të rëndësishme duhet angazhim i madh. Pikërisht ky është hashtagu që Linda e ka përdorur në publikimin e saj të fundit.

Për më shumë, ajo është nënë e një vajze nga lidhja me Big D, mirëpo kjo nuk vërehet në fizikun e këngëtares. 

(Kosova Sot Online)