Genta Ismajlin nuk do ta njihni pas këtij ndryshimi - ja si po duket ajo sot

  • 24 maj 2020 - 10:01
Genta Ismajlin nuk do ta njihni pas këtij ndryshimi - ja si po duket ajo sot

Këngëtarja e njohur kosovare, Genta Ismajli ka treguar se prej kohësh po shijon historinë e saj të dashurisë me biznesmenin turk.

Pak ditë më parë ajo publikoi një foto që i bëri ndjekësit të mendojnë se është në pritje të ëmbël, ndonëse deri më tani nuk ka pranuar asnjë fakt të tillë.

Ndërsa me anë të disa videove në ‘Instastory’, Ismajli ka treguar se ka ndryshuar ‘look’ dhe se tashmë është kthyer në bionde.

Siç duket me ardhjen e verës Genta ka vendosur të ndryshojë dhe ngjyrën e flokëve te saj, duke u dukur edhe më e ëmbël.

Image

(Kosova Sot Online)