Mihrije Braha: Urime festa e Fitër Bajramit!

  • 24 maj 2020 - 11:48
Mihrije Braha: Urime festa e Fitër Bajramit!

Ylli i muzikës shqipe Mihrije Braha, si dhe shumë kolegë të saj, i ka uruar besimtarët myslimanë me rastin e festës së Fitër Bajramit, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Përmes llogarisë së saj sociale, Miki ka shkruar: Urime festa e Fitër Bajramit!

Theksojmë se për shkak të pandemisë kjo festë jo vetëm vendin tonë por të gjithë botës ia ka ndryshuar intinerarin festiv.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Urime festa e Fiter Bajramit!

A post shared by Mihrije Braha (@mihrijebraha) on


(Kosova Sot Online)