Sinan Vllasaliu godet me këngën e re 'Imazhi'

  • 24 maj 2020 - 12:11
Sinan Vllasaliu godet me këngën e re 'Imazhi'

Këngëtari i njohur shqiptar, Sinan Vllasaliu, ka  publikuar projektin më të ri muzikor, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

“Imazhi” mban titullin kënga, e cila vjen përplot ritëm  dhe me interpretim të shkëlqyer si përherë ashtu siç din vetëm maestro Sinan Vllasaliu.

Edhe kjo këngë e Sinanit është bashkëpunim me Emra Com, me të cilin artisti punon prej vitesh.

Këngën tanimë mund ta gjeni në kanalin zyrtar, YouTube ku dhe ka marrë shumë komente pozitive.

(Kosova Sot Online)