Dy zonjat e skenës: Vjollca dhe Shqipja ua urojnë me këto fjalë Fitër Bajramin

  • 24 maj 2020 - 12:35
Dy zonjat e skenës: Vjollca dhe Shqipja ua urojnë me këto fjalë Fitër Bajramin

Me rastin e festës së Fitër Bajramit, këngëtaret e njohura shqiptare Shqipe Abazi dhe Vjollca Buqaj, kanë uruar të gjithë besimtarët myslimanë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Përmes llogarisë së saj sociale këngëtarja e njohur Shqipe Abazi ka shkruar: Urime festa e FITËR BAJRAMIT. Zoti qoftë i kënaqur me të gjithë...

Image

Derisa  këngëtarja e njohur Vjollca Buqaj ka uruar: Gëzuar festën e Fitër Bajarmit, paqe, begati e harmoni, paqit në shtëpitë e juaja...

Image

(Kosova Sot Online)