Ua prezantojmë urimet për Fitër Bajram nga zonjat e skenës: Ganimetja dhe Merita

  • 24 maj 2020 - 16:11
Ua prezantojmë urimet për Fitër Bajram nga zonjat e skenës: Ganimetja dhe Merita

Urimet për festën e Fitër Bajramit na kanë përcjellur sot gjatë tërë ditës, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Padyshim në mesin e shumë mesazheve, ishin edhe urimet e dy këngëtareve të njohura shqiptare: Ganimete Jshanicës dhe Merita Bunjakut.

Gëzuar festa e Fiter Bajramit, paqja e lumturia mbizotrofshin gjithmonë në familjet tuaja, ka uruar Ganimetja.

Image

Derisa në vijim mund ta lexoni urimin e këngëtares së njohur Merita Bunjaku:

Miqtë e mi të dashur

Urime dita e Bajramit të Madh!
Shëndet, paqe e harmoni paçi gjithmonë në familjet e juaja e ditë të mira ardhshin për të gjithë ne shqiptarët!

Image


(Kosova Sot Online)