Ana Kabashi mahnit me figurën trupore

  • 25 maj 2020 - 08:26
Ana Kabashi mahnit me figurën trupore

Ana Kabashi është një prej këngëtareve më linja të admiruara trupore, e cila josh interesim me çdo postim në rrjetet sociale.

Bukuroshja është e njohur për angazhimin e rregullt në palestër dhe në këtë mënyrë kujdeset për fizikun e saj mbresëlënës.

Gjatë fundjavës, ajo i ka shpërndarë disa imazhe në Instagram dhe përshkrimin e ka lidhur me festën e Fitër Bajramit.

“Rollatë apo bombicë, cili është deserti juaj i preferuar për Bajram”, është përshkrimi në postimin e saj.

(Kosova Sot Online)