Përfundojë Ramazani, Arta Nitaj u kthehet pozave s*ksi

  • 25 maj 2020 - 13:06
Përfundojë Ramazani, Arta Nitaj u kthehet pozave s*ksi

Arta Nitaj duket tërheqëse në foton e fundit.

Para fillimit të muajit të Ramazanit, Arta Nitaj kishte thënë me një postim që do të ketë më shumë kujdes për gjatë këtij muaji me postimet që bën.

Tani bukuroshja nga Kosova ka ndarë një fotografi ku  paraqitet me një minifund, dhe me pozën e marrë ka joshur ndjekësit e saj.

Aktorja/modelja ka lënë edhe një mbishkrim në mbi imazh, ku shkruan ‘Unë pash një ëndërr, kisha çdo gjë që doja”, pjesë e këngës së Billie Eilish ‘Everything i wanted’.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I had a dream I got everything I wanted ë @fashionnova fashionnovapartner

A post shared by Arta Nitaj ‎ë (@artaanitaj) on

(Kosova Sot Online)