Në këtë gjendje ka përfunduar Nicole Scherzinger

  • 25 maj 2020 - 16:19
Në këtë gjendje ka përfunduar Nicole Scherzinger

Nicole Scherzinger është njëra nga këngëtaret amerikane që gjithmonë ka qenë aktive në industrinë muzikore.

Në kohë të pandemisë, ajo ka qenë e izoluar me të dashurin e saj në, ndërsa ka ndarë disa momente me fansat e saj, shkruan Daily Mail.

Ditën e djeshme (e diel), këngëtarja i ka argëtuar ndjekësit e saj përmes disa parukave shumëngjyrëshe gjatë izolimit në Los Angeles.

Duke dëgjuar njërën nga këngët e Doja Cat, 41 vjeçarja u përpoq të ngjiste paruket me ngjyrë rozë, të bardhë dhe vjollcë.

Ndërsa paruket e saj zunë në qendër të skenës, Nicole gjithashtu shfrytëzoi rastin për të shfaqur flokët e saj natyralë.

Ylli amerikan aktualisht po respekton udhëzimet për distancën sociale duke u izoluar në shtëpinë e saj në Los Angeles me të dashurin Thom Evans

Image

(Kosova Sot Online)