Dua Lipa arrin këtë sukses me këngën 'Break My Heart'

  • 25 maj 2020 - 16:32
Dua Lipa arrin këtë sukses me këngën 'Break My Heart'

Pak muaj i janë dashur këngës së Dua Lipës “Break My Heart” për të arritur mbi 100 milionë klikime.

Këtij faktit i është gëzuar edhe këngëtarja nga Prishtina, e cila ka reaguar përmes rrjeteve sociale.

Kjo këngë, që është pjesë e albumit të saj të fundit “Future Nostalgia”, ishte publikuar më 26 mars dhe deri më tani ka100,430,630 klikime.

(Kosova Sot Online)