Kur JLO laget e tëra nga shiu, zbuloni se çka bën ajo pastaj

  • 26 maj 2020 - 17:09
Kur JLO laget e tëra nga shiu, zbuloni se çka bën ajo pastaj

Këngëtarja, modelja, aktorja dhe valltarja e njohur Jennifer Lopez, iu është gëzuar shiut.

Ajo si duket e ka ndi veten mirë kur është lagur e tëra nga shiu.

Në videon që e ka publikuar i dashuri i saj, shihet J.Lo duke e shijuar shiun në qiellin e hapur derisa ajo ‘gjuhet’ në pishinë e lumtur me shiun që po e shijonte.

(Kosova Sot Online)