Me këtë foto, Luana Vjollca tregon se për çfarë e ka marrë malli më shumë

  • 26 maj 2020 - 18:50
Me këtë foto, Luana Vjollca tregon se për çfarë e ka marrë malli më shumë

Pandemia e ‘Covid-19’ ndërpreu shumë projekte televizive të moderatoreve të njohura, të cilat kishin nisur përgatitjet e para.

Me anë të një fotoje nga zyra e saj në ‘Top Chanel’, moderatorja e njohur, Luana Vjollca ka treguar se i mungon shumë puna e saj.
“Më kishte marrë malli pafund për zyrën time dhe punën mbi projektet televizive. Po ju?”, ka shkruar Luana krah postimit të fundit në ‘Instagram’.
Fansat kanë komentuar menjëherë duke pohuar se i mungon shumë Vjollca në ekran dhe se janë shumë kureshtarë mbi vazhdimësinë e programve që ajo drejton.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Me kishte marr malli pafund per zyren time dhe punen mbi projektet televizive! Po juu ??? ë

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

(Kosova Sot Online)