Remzie Osmanit i vjen mbesa nga Amerika, ndan foton më të dashur me familje

  • 28 maj 2020 - 15:19
Remzie Osmanit i vjen mbesa nga Amerika, ndan foton më të dashur me familje

Këngëtarja e njohur shqiptare, Remzie Osmani, është shfaqur e përmbushur pranë familjes së saj.

Ajo me ndjekësit në Instagram e ka ndarë një postim ku shihet e lumtur pranë tyre.

“Qoft e bekuar çdo familje Amin!ë”, ka shkruar këngëtarja pranë postimit ku shihet duke mbajtur para duarsh mbesën e vogël.

Kujtojmë se pak ditë më parë u bë e ditur se djali, reja dhe mbesa e këngëtares Remzie Osmani janë kthyer në Kosovë nga Amerika me fluturimet e veçanta për shkak të pandemisë COVID-19.

E duket se me t’u bashkuar familja, një portret i bukur familjar ka qenë vetëm çështje kohe dhe masash preventive.

Sa i përket muzikës edhe asaj i janë anuluar datat e koncerteve, mirëpo nuk e ka ndalë punën për këngë të reja.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Qoftë e bekuar cëdo familje Amin!ë

A post shared by Remzie Osmani (@remzie.osmani) on

(Kosova Sot Online)