Rita del pa sytjena

  • 28 maj 2020 - 17:39
Rita del pa sytjena

E kemi parë shpesh kështu.

Rita Ora duket se e ka problem mbajtjen e sytjenave andaj shpesh pozon pa to.

Edhe në imazhet e fundit ku donte të tregonte angazhimin e saj nga vetizolimi, vëmendja shkoi krejtësisht diku tjetër.

Rita nuk kishte veshur sërish fare jelekë dhe kjo vihej mjaft mirë re në gjoksin e saj.

(Kosova Sot Online)