Në muajt e fundit të shtatzënisë, ‘Pajtesa’ pozon me barkun e rrumbullakosur

  • 29 maj 2020 - 16:03
Në muajt e fundit të shtatzënisë, ‘Pajtesa’ pozon me barkun e rrumbullakosur

Aktorja shumë e dashur për publikun Fiona Gllavica po shkëlqen në muajt e fundit të shtatzënisë.

Ajo që më miri e njohim në rolin e Pajtesës në serialin  “Çka ka shpija”, është në pritje të ëmbël.

Ajo po pret fëmijën e saj të parë dhe së fundmi ka realizuar një set fotografik. Aktorja po shkëlqen në muajt e saj të fundit të shtatzënisë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ë

A post shared by Fiona Gllavica (@fionagllavica) on

(Kosova Sot Online)